RSS not configured

Facebook
RSS

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla szereg propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce bezbolesna i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Polecamy:

Gabinet ginekologa Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

firanki do kuchni

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami wieszania w oknie firanek i zasłonek, ...